SięNudzę

Terapia Pedagogiczna i Masaż Kobiet

Access Barss

A jeśli możliwe jest życie bez ograniczających osądów, przekonań i idei? Jeśli każdego dnia możesz zrobić więcej i więcej dla siebie? Jeśli tak naprawdę wykorzystujesz jedynie 5% swoich możliwości? Jakby wyglądało Twoje życie, gdyby pozytywne doświadczenia przychodziły do ciebie same, zdarzały się bez Twojego wysiłku?

Wszystko to może być w zasięgu Twojej ręki. Obiecuje to Gary Douglas, twórca metody Access Bars. Praca ta polega  na delikatnym uciskaniu 32 punktów znajdujących się na głowie, w których przechowujemy myśli, pomysły, wierzenia, obawy, przekonania, emocje i postawy. Uciskane miejsca to barsy, są to te same obszary, które dotykamy przy bólu głowy. Jednak zdaniem twórcy zabieg Accness Bars to jednak coś więcej niż tylko poprawa samopoczucia. Jest to głęboka transformująca, energetyczna sesja wpływająca nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także na zmianę w świadomości. Zdaniem Garego – Bars uczy nasze ciała otrzymywania. Prawdziwe otrzymywanie to pozwolenie ciału na wykreowanie innych wyborów i możliwości. To gotowość, zdolność ciała, żeby wybrało to, co chce jako punkt widzenia.

Terapia Access Bars otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała, wydany                   w Stanach Zjednoczonych.

Sesję bars otrzymuje się w pozycji leżącej. Większość osób odczuwa odprężenie i relaks. Podczas zabiegu można śmiać się, żartować, rozmawiać, oglądać telewizję. U dorosłej osoby trwa ona około półtorej godziny, u dzieci w zależności od wieku od kilku minut do maksymalnie czterdziestu pięciu. Nie trzeba przygotowywać się do zabiegu i nie istnieją żadne przeciwwskazania, by go otrzymać.

Według Garego dzięki zabiegom Bars:

  • oczyszczę umysł z myśli, przekonań, postaw, które mi nie służą,
  • otworzę się na szereg nowych możliwości i doznań, których do tej pory nie dostrzegałem,
  • zwiększy się moja odporność na stres i choroby,
  • zyskam dostęp do swoich możliwości, potencjału,
  • wzrośnie moje poczucie własnej wartości, zyskam pewność siebie, pewność w podejmowaniu decyzji,
  • pozyskam więcej motywacji do działania,
  • w najgorszym przypadku otrzymam głęboko relaksujący, rozluźniający masaż głowy 🙂

         Wszystko w życiu przychodzi mi z łatwością, radością i glorią. 

                                                                                                                                                                                                                                                    G. Douglas

Udostępnij

Scroll to Top