SięNudzę

Terapia Pedagogiczna i Masaż Kobiet

O mnie

Mam na imię Sandra. W mojej ofercie każdy znajdzie dla siebie przestrzeń, ponieważ specjalizuję się zarówno w masażach relaksacyjnych, orientalnym, refleksologii, klasycznym, a także zabiegach przywracających przepływ energii w ciele.
Sandra
sienudze.pl

Na imię mam Sandra. Z wykształcenia jestem nauczycielem, pracuję w szkole specjalnej z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Zauważyłam, że nauczanie i wychowywanie nie są wystarczające, by zapewnić  optymalne warunki do rozwoju oraz utrzymać organizm w harmonii. Konieczna jest praca z ciałem, bowiem napięcia w sferze fizycznej mają negatywny wpływ na emocje i zdolności poznawcze człowieka. Z tego względu postanowiłam rozszerzyć swoje kwalifikacje o masaż. Znakomicie wspiera on rozwój osobisty poprzez relaksację, uwalnianie napięcia, rozpuszczanie traumy.

W mojej ofercie każdy znajdzie dla siebie przestrzeń, ponieważ specjalizuję się zarówno w masażach relaksacyjnych, orientalnym, refleksologii, klasycznym, a także zabiegach przywracających przepływ energii w ciele.

Prywatnie jestem mamą Poli, Krzyśka i Olgi. W codziennym życiu staramy się dokonywać wyborów dobrych nie tylko dla nas, ale  i otaczającego nas świata. Życie w zgodzie z własnym pomysłem, dawanie sobie przestrzeni na bycie tu i teraz, słuchanie siebie – to dla nas priorytet. A pomaganie ciału poprzez dotyk jest najwspanialszym tego dopełnieniem.

Salon masażu SięNudzę jest przestrzenią dla osób chcących zadbać o  swoje potrzeby. Każdy jest inny i różne ma pragnienia. To, co mogę zapewnić to odpoczynek, zrozumienie i dotyk. Wspólnie możemy pracować nad pokonaniem blokad, które nie pozwalają ruszyć z miejsca. Moja przestrzeń to nie gabinet, nikt tu nikogo nie leczy. Doświadczysz natomiast domowej atmosfery, napijesz się herbaty, pożartujesz i odprężysz. Jeśli potrzebujesz masażu leczniczego, chorujesz przewlekle – najlepszym dla Ciebie wyborem będzie jednak lekarz.

 

 

Z racji moich kwalifikacji zawodowych, pracuję także z dziećmi -szczególnie z niepełnosprawnością intelektualną. Oferuję pomoc w kompensowaniu sfer, które tego wymagają. Szczególnie lubiany przez dzieci jest Dotyk Motyla (zwykle akceptowany także przez osoby              z spektrum autyzmu). Każda praca w salonie, polegająca na dotyku, jak i pomocy intelektualnej dziecku z zaburzeniami, odbywa się za jego zgodą i akceptacją.

Scroll to Top